بالش کلاسیک

یکی از مهمترین عوامل ابتلای به آرتروز و انواع بیماری های ستون فقرات می تواند درست قرار نگرفتن وضعیت سر در زمان خواب باش. از مهمترین علایم این بیماری ها نیز بی حسی در شانه ها و سردرد های متعدد در هنگام خواب است و یا در زمان بیدار شدن از خواب است. عدم استفاده از بالشت مناسب در زمان خواب باعث می شود که این درد ها در ناحیه گردن و شانه ها بیشتر شوند. بالشت کلاسیک براساس اصول ارگونومیک و تناسب جسم انسان تولید شده است تا وضعیت سر در خواب نسبت به بدن و ستون فقرات در محل درستی قرار گیرد. بنابراین استفاده از این بالش گردن و ستون فقرات را در وضعیت درست و ایده ال قرار می دهد.
 

بالش کلاسیک

 

خواب و تاثیرات آن بر سلامتی

خواب و کیفیت خواب ما  بر سلامتی نقش بسزایی دارد و می تواند بر عملکرد روزانه ما نیز اثر مستقیمی داشته باشد. خوب نخوابیدن طولانی مدت به جز آنکه می تواند به طور موقت باعث بی حالی ما شود همچنین می تواند بر تمام ارگان های بدن اثر منفی بگذارد. بنابراین باید تمام افراد نگران بهبود کیفیت خواب خود باشند. یکی از مواردی که می تواند به افراد در بهتر خوابیدن کمک کند بالشت خوب است. بالشت های قدیمی هیچکدام در زمان خواب نمی توانند آنگونه که ممکن است سر و گردن ما را در وضع صحیح قرار دهند. بالشت های مدل کلاسیک ورنا یکی از راه حل های حال حاضر است که می تواند به بهتر خوابیدن کمک کند. استفاده از این بالشت می تواند باعث بهتر شدن کیفیت خواب و جلوگیری از صدمه دیدن ستون فقرات در هنگام خواب می گردد.
 

خواب و تاثیرات آن بر سلامتی

 

بالش مدل کلاسیک

بالشت مدل کلاسیک وضعیت سر و گردن را در خواب حفظ می کند و فشارهای نامطلوب شبانه را که از بالشت به گردن وارد می شد را از بین می برد. بالشت کلاسیک ورنا از فوم ساخته شده است. جنس این بالشت از مموری فوم یا فوم حاظه دار است. علت شناخته شدن این فوم به این نام این ات که ای فوم شکل سر و گردن و بدن را حفظ می کند و شما هر زمان که سر خود را روی آن قرار می دهید به همان حالت سر شما در می آید. بالشت های کلاسیک از فوم نرم تری تولید می شوند که متناسب با وزن و دمای بدن به سرعت شکل می گیرد. مکانیزم عملکرد بالشت به شکلی است که هر زمان که فرد دمای بدنش در خواب افزایش پیدا کرد، فوم بالشت وی نرم تر می شود و این موضوع باعث می شود که سر در حالت مناسب تر قرار بگیرد.
 

بالشت کلاسیک

 

بالشت کلاسیک ورنا برای چه کسانی مناسب است؟

اگر شما نیز به هنگام خواب به درد های سر و گردن و شانه مبتلا هستید و یا بعد از بیدار شدن از خواب احساس بی حسی یا گرفتگی در عضلات خود می کنید یعنی بالشت شما در خواب مناسب نبوده است. استفاده از بالشت کلاسیک ورنا کمک خواهد کرد که از این دردها کاسته شود. همچنین اگر شما فردی هستید که در خواب خر و پف زیادی می کنید و اطرافیانتان از این سر و صدایی که ایجاد می کنید اذیت می شوند احتمالا بالشت کلاسیک بتواند شمارا تا حد زیادی درمان کند. در بیشتر مواقع خر و پف ها به دلیل قرار نداشتن سر در وضعیت صحیح است طوری که نفس کشیدن برای فرد خواب سخت می شود که این مشکل تا حد بسیار زیادی با بالشت های مموری فوم کلاسیک حل می شود.

ویژگی های بالشت مدل کلاسیک ورنا

از ویژگی های منحصر به فرد این بالشت خاصیت ضد حساسیتی آن است که استفاده از آن برای فرد مبتلا به آلرژی به انواع مواد حساسیت زا را امکان پذیر می کند. لایه بیرونی این بالشت ها دارای تهیه مناسب است که سبب می شود که بالشت گرم نشود و باعث گردش هوا در بالشت می گردد. این موضوع از گرم شدن بیش از حد بالشت و تعرق فرد جلوگیری می کند. همچنین این بالشت ها دارای رویه قابل شست و شو هستن و روکش بالشت قابل تعویض نیز هست. بالشت های کلاسیک ورنا در ابعاد 61×15×41  سانتی‌متر تولید می شوند. مهمترین ویژگی های این بالشت ها را می توان به صورت زیر خلاصه کرد.
•    بهبود جریان گردش خون در بدن
•    جلوگیری از اسپاسم عضلات
•    پیشگیری از ابتلا به آؤتروز و  دردهای عضلانی
•    جلوگیری از ایجاد درد در ناحیه ستون فقرات
•    کاهش خرو پف هنگام خواب

بالش هوشمند کلاسیک

همانطور که می دانید بالشت های قدیمی یا بسیار سفت بوده اند و یا بسیار نرم و در هنگام خواب نمی توانند شکل سر و گردن را حفظ کنند. بالشت های سفت غیر انعطاف پذیر هستند و به همین دلیل فشری که سر و بدن وارد می کند را دفع می کند و به سمت خود سر برمی گرداند. بالشت نرم نیز به دلیل زیاد فرو رفتن سر در داخل آن باعث می شود که سر در زاویه مناسبی نسبت به گردن و یا شانه قرار نگیرد. در هر دو حالت می بینید که ممکن است بالشت به ستون فقرات فرد آسیب جدی وارد کند چرا که سر یا بالاتر و یا پایین تر از مکان اصلی خود قرار دارد و فشار زیادی متحمل مهره گردن می شود.
 بالشت های هوشمند کلاسیک با استفاده از فوم هوشمند مموری فوم می توانند از این فشار ها بکاهند و گردن را در وضع مناسبی در تمام مدت خواب قرار دهند. در واقع مموری فوم می تواند به صورت هوشمند عمل کند و با دریافت وزن و گرمای بدن به شکلی مناسب برای آن فرد در بیاید. شکل این بالشت با توجه به سر و وزن آن حالت می گیرد و باعث می شود که بدن و ستون فقرات در یک راستا قرار بگیرند. وضع صحیح سر گردن باعث می شود که فشار از روی مهره های گردن و ستون فقرات برداشته شود.

بالشت کلاسیک آکسون

قرار گرفتن سر در موقعیتی مناسب در هنگام خواب می‌تواند تاثیر بسزایی درجلوگیری از درد‌های ناحیه گردن و کمر داشته باشد که این مهم در رابطه مستقیم با بالش می‌باشد. بالشت کلاسیک ورنا برای افرادی طراحی شده است که به بالشت های قدیمی خود عادت کرده اند. این یالشت ها علاوه بر اینکه به بالشت ها ی قدیمی از نظر ظاهری شبیه است اما به دلیل ساخته شدن از فوم هوشمند مموری فوم می تواند شکل گردن را در خواب حفظ کند. این بالشت باعث پر شدن گودی گردن در حالت خوابیدن به پشت سر می شود. همچنین در حالت خواب به سمت بغل باعث پر شدن فاصله بین شانه و چانه گشته تا باعث بهبود کیفیت خواب گردد.
 

بالشت کلاسیک آکسون

جمع بندی
بالشت کلاسیک ورنا تهیه شده از فومی هوشمند می تواند به حفظ کیفیت خواب کمک کند. افراد زیادی با استفاده از بالشت های قدیمی هنگام بیدار شدن از خواب دردهای زیادی در ناحیه سر و گردن و کمر خود حس می کنند و یا دچار گرفتگی عضلانی می گردند. همچنین افراد زیادی هستند که به دلیل قرار گرفتن سر در وضعیت نادرست تمام طول شب را خر و پف می کنند. بالشت کلاسیک ورنا با ویژگی های منحصر به فردش می تواند راه حل مناسبی برای این مشکلات باشد. شرکت ورنا تجارت نیک پی با استفاده از بهترین متریال فوم در ساخت این نوع بالشت ها و به کار بردن به روزترین تکنولوژی های جهان به شما کمک می کند که بالشتی با کیفیت و استاندارد بالایی داشته باشید. شما می توانید با تهیه بالشت مموری فوم کدل کلاسیک ورنا خوابی راحت و آسوده داشته باشید.

 

 

1981 رتبه بندی این مطلب:
5.0

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تهران، بلوار نلسون ماندلا، خیابان پدیدار، پلاک 30 واحد 11

info{at}vernatn.com