بالش شیردهی

بالش شیردهی
بالش شیردهی که شما می‌توانید در انواع مختلف و با قیمت ‌های متفاوت هر کدام را مشاهده کنید از جمله محصولاتی است، که علاوه بر راحتی نوزاد در هنگام شیر خوردن نوزاد می‌تواند بر روی سلامت مادران نیز تاثیر قابل توجهی بگذارد. به همین دلیل شما بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که انواع مختلف بالش‌ های شیردهی را در طرح‌ ها و رنگ‌های گوناگون در جنس و قیمت ‌های متفاوت به صورت آنلاین از فروشگاه های اینترنتی معتبر و به روز خریداری نمایید؛ چرا که بالش های شیردهی دارای فواید بسیاری است، که به هیچ عنوان بعد از خرید شما از این نوع خرید خود پشیمان نخواهید شد. مدل‌های متفاوت این بالش باعث می‌شود که شما بتوانید در انواع مختلف وابسته به نوع انتخاب خود مدل‌های فانتزی عروسکی و یا هر مدل دیگر را با قیمت مناسب تهیه و خریداری کنید. اما چنانچه به طرز استفاده از بالش شیردهی توجه کنید صددرصد با مزیت استفاده از آن آشنا خواهید شد. بسیاری از نمونه‌های متنوع و جالب بالش‌های شیردهی در اینترنت موجود است، که شما به راحتی می‌توانید هر کدام را انتخاب و برای خرید به سبد خرید خود اضافه کنید.
 

Image


بالش شیردهی چیست؟

بالش شیردهی وسیله‎ای است که در دوران شیردهی مادران عزیز مورد استفاده قرار می‌دهند که البته در دوران بارداری نیز کاربرد ویژه خود را نیز دارد. ساختار خاص طراحی این بالش به شکلی است که در هنگام شیردهی علاوه بر مادر نوزاد نیز بتواند فرآیند راحت تری را برای شیر خوردن خود در نظر بگیرد؛ چراکه اگر به نحوه استاندارد شیر خوردن کودک مورد بررسی قرار نگیرد، متوجه این قضیه خواهید شد که چه مشکلات و آسیب‌های خاصی می‌تواند برای کودک به وجود آید. به همین دلیل است که توصیه ما این است از انواع بالش های شیردهی صددرصد استاندارد در هنگام شیر دادن به نوزاد خود به عنوان یک مادر وظیفه شناس به طور کاملا قطعی استفاده کنید؛ چرا که در غیر اینصورت فرزند شما با دردهای گردن، کتف، کمر و مهم‌تر از همه آسیب ‌های گوارشی مواجه خواهد شد.
برخی از این آسیب ‌ها شاید در طولانی مدت آسیب ‌ها و ضررهای غیر قابل جبرانی را به وجود آورد. اصولا طراحی خاص بالش های شیردهی می‌تواند برای آن دسته از مادرانی که تجربه اولی دارند حقیقتا وسیله بسیار خاص و البته منحصر به فرد به حساب آید؛ چرا که در روزهای اول ممکن است فرزند شما نتواند به درستی پستان را به دهان گرفته و این چنین با مشکلات خاصی شما را رو به رو کند و یا حتی کافی نبودن شیر باعث می‌شود که فرزند شما قادر نباشد به راحتی تغذیه مورد نظر خود را دریافت کند و این چنین است، که بر روی وزن نوزاد این موارد تاثیر خود را متأسفانه می‌گذارد. بدین ترتیب بالش شیردهی به گونه‌ای طراحی شده اس، که نوزاد به راحتی قادر باشد از پستان مادر استفاده کرده و این‌چنین بدون هیچ گونه دغدغه خاطری مادر بتواند به شیردهی نوزاد خود بپردازد.

طرز استفاده از بالش شیردهی

بالش شیردهی مانند بسیاری دیگر از وسایل دیگر صددرصد با شرایط و طرز استفاده خاصی شما را مواجه می‌کند؛ چرا که شما باید از این بالش زمانی استفاده کنید که بتوانید به راحتی به فرزند خود شیر دهید. در ابتدای کار توصیه ما به شما مادران عزیز این است که محلی کاملا آرام را برای شیر دادن به کودک خود انتخاب کنید. سعی کنید بالش را در قسمت کمر خود قرار دهید و ارتفاع آن را به شکل مناسب در نظر بگیرید. برخی از بالش‌های شیردهی دارای بندی خاص هستند، که شما بندهای این بالش را به راحتی تنظیم کرده و بعد از آن کودک را بر روی بالش بگذارید. 
بدین ترتیب شرایط آماده است که بتوانید فرزند دلبندتان را شیردهید. اصولا نحوه استفاده صحیح از بالش‌های شیردهی باعث می‌شود که شما نیز به دردهای متفاوت مانند کمر، گردن و کتف دچار نشوید؛ چراکه حالت استاندارد بالش باعث می‌شود که کودک نیز به راحتی قادر باشد که شیر خود را مصرف کند و شما مجبور نباشید مدام سر خود را خم کنید تا پستان را به دهان نوزاد نزدیک کنید. به یاد داشته باشید که همیشه طرز استفاده از هر وسیله‌ای باعث می‌شود که کیفیت کار به شکل قابل توجهی رعایت شود.
 

Image

بالش شیردهی چه مدلی خوبه ؟

در مورد پاسخ به این سوال که بالش شیردهی در چه مدلی می‌تواند ارزش خرید داشته باشد، بهتر است به این نکته کلیدی توجه داشته باشید که یک بالش راحت باید به گونه‌ای باشد که شما بتوانید راحتی آن را هنگام شیر دادن به نوزاد احساس کنید و بدین ترتیب به دنبال بالش های شیردهی باشید که بعدها به نشستن کودک شما نیز بتواند کمک کند. البته شما تنها برای شیردهی لازم نیست از این بالش استفاده کنید.  به این علت که برای دوران بارداری نیز از انواع بالش های شیردهی خانم‌ های عزیز برای راحتی بیشتر هنگام نشستن خود استفاده می‌کنند. 
خاطر نشان می‌کنم که یک بالش با کیفیت شیردهی مناسب صددرصد شما را در هنگام شستشو با انواع دردسرها مواجه نخواهد کرد؛ چرا که جنس مناسبی دارد و روکش آن به گونه‌ای نیست که بخواهد با هرگونه لکه زشتی خودش را به نمایش بگذارد. اما بعد از مقوله شستشو سعی کنید به وزن و ابعاد بالش نیز توجه کنید. اگر از ابعاد غیر استاندارد استفاده کنید بدون شک نخواهید توانست خرید خود را یک خرید مناسب در نظر بگیرید و به همین دلیل، توصیه ما به شما عزیزان این است که از همان ابتدای کار از انواع بالش‌های شیردهی مناسب و کاملا استاندارد استفاده کنید که وزن مناسبی داشته باشند. تا در هنگام شیردهی به هیچ عنوان شما مجبور به تحمل وزن سنگین به واسطه وجود نوزاد نشوید.

ویژگی بالش شیردهی

در مورد ویژگی بالش شیردهی بهتر است بدانید که یک بالش با کیفیت شیردهی کاملا مناسب و استاندارد کیفیت، دوام و زیبایی منحصر به فردی دارد به گونه‌ای که نوع حالت و شکل آن باید یک سفتی کاملا خاص داشته باشد که سفتی آن نیز شما را آزار ندهد. بلکه بتواند دورکمر را به راحتی گرفته تا شما نیز احساس راحتی در حین شیر دادن به فرزند خود داشته باشید. اگر بالش حالت استاندارد خود را نداشته باشد شما نمی‌توانید این بالش را یک بالش منحصر به فرد با ویژگی‌های خاص خود در نظر بگیرید. اما کمربند بالش با دوام شیردهی از جمله دیگر موارد مهم است و بدین ترتیب که این کمربند باعث می‌شود در زمان شیر دادن به نوزاد که هنوز نوزاد بسیار کوچک است، شما به راحتی به واسطه این کمربندها بتوانید با خیالی آسوده به شیر دادن نوزاد بپردازید. که در این حالت شما امنیت و ایمنی بیشتری را احساس خواهید کرد و به همین دلیل است که کیفیت و رفاه همیشه در گرو هزینه مناسب است. 
چنانچه شما به دنبال خرید یک بالش  مناسب شیردهی باشید. صددرصد بند آن به شکل خاص خواهد توانست به شما در این امر بعدها کمک کند. اما توصیه ما به شما این است که به مواد به کار رفته در بالش نیز توجه کنید؛ چرا که متاسفانه برخی از افراد تنها به قیمت در هنگام خرید توجه می‌کنند و این‌گونه است که در کوتاه مدت از کارایی بالش‌های شیردهی هیچ رضایتی ندارند. اما به شما توصیه می‌کنیم که یک خریدار باهوش باشید و سعی کنید از همان ابتدای کار از مواد مرغوب استفاده کنید. به این خاطر که اگر روکش بالش های شیردهی شما یک روکش استاندارد و از جنس پلی استر باشد صددرصد در کنار قیمت مناسب خواهید توانست، کیفیت خوبی را به در نظر بگیرید. اما اگر قیمت برای شما چندان ملاک نیست، ما به شما توصیه می‌کنیم از مواد طبیعی مانند پنبه استفاده کنید؛ چرا که بدین صورت بالش موردنظر شما نرمی و لطافت ویژه‌ای خواهد داشت. اصولا نحوه شستشوی صحیح را یکی دیگر از ویژگی‌های بالش شیردهی می‌توان در نظر گرفت که این ویژگی نیز به لحاظ بهداشتی مهم‌ترین نکته است که نباید از آن غافل شد.
 

Image

 

قیمت بالش شیردهی

در مورد قیمت بالش های شیردهی شما باید به نحوه شستشو، جنس و الیاف داخلی آن توجه بسیار بالایی داشته باشید که البته با توجه به مدل و رنگ ‌بندی ‌های خاص قیمت‌های متفاوتی برای انواع مختلف بالش‌های شیردهی برآورد می‌شود اما در حالت کلی نوع الیاف در قیمت به شکلی هاص تاثیر می گذارد و باید توجه داشته باشید که نحوه استفاده راحت در کنار کارایی آن نیز از جمله شاخص‌ های مهم برای تعیین قیمت می‌باشد. کیفیت یک بالش شیردهی صددرصد در طولانی مدت می‌تواند به مقرون به صرفه بودن خرید شما اشاره کند. به همین دلیل توصیه ما به شما عزیزان این است که یک جنس با کیفیت را در کنار طراحی و زیبایی عالی و همچنین نرمی و لطافت بالا انتخاب کنید و در غیر اینصورت ارزش خرید شما به هیچ وجه مشخص نخواهد شد. اصولا قیمت مدل‌ های مختلف بالش های شیردهی ارزش این را دارد که شما هیچگونه کمردرد و مشکلات این چنینی را در طی دوران شیردهی خود تجربه نکنید و سعی کنید از یک سایت اینترنتی آنلاین و معتبر به به خرید انواع بالش های شیردهی بپردازید. به خاطر همین موضوع فروشگاه های آنلاین قیمت منصفانه تری را به شما پیشنهاد می‌دهند و این چنین است که شما می‌توانید مدل‌های مختلف در طرح و رنگ ‌های زیبا را با قیمت بسیار منصفانه و معقولانه خریداری کنید.
 

Image

خرید بالش شیردهی

خرید بالش شیردهی همان‌گونه که ما در این مقاله به آن اشاره کردیم به هیچ عنوان خرید سختی نیست؛ چرا که شما با توجه به جنس، الیاف و ویژگی‌های خاص دیگر به راحتی می‌توانید به واسطه مدل‌های مختلف آن یک بالش زیبا، عالی و کاملا قیمت مناسب را برای خرید در نظر بگیرید. البته اگر شما از یک مرکز معتبر خرید خود را انجام دهید صددرصد منفعت بیشتری در خرید را به دست خواهید آورد؛ چرا که سایت ‌های اینترنتی مدل‌های متنوع تری را برای انواع بالش شیردهی به شما پیشنهاد می‌دهند که شما می‌توانید در ابعاد، جنس‌ها و قابلیت‌های خاص مانند نوع بند هرکدام مدل متفاوتی را مورد بررسی قرار داده و این چنین به خرید یک بالش با کیفیت بپردازید. اما خرید اینترنتی بدون اغراق خریدی به صرفه  و البته آسان است که شما طبق آن و نظرات دیگر کاربران برای خرید مدل انتخابی خواهید توانست با اطمینان بیشتری به خرید فکر کنید و حتی برخی از سایت‌ها پرداخت در محل را دارند، که شما با اطمینان کامل به خرید از سایت اینترنتی فکر کنید و به خاطر پشتیبانی هم روزه سایت دیگر هیچ گونه ابهامی در مورد خرید از سایت اینترنتی وجود ندارد که شما بخواهید به خاطر آن این نوع خرید را یک خرید غیر اصولی در نظر بگیرید.
 

Image


خرید انواع مختلف بالش شیردهی صددرصد می‌تواند به نفع شما و مهمتر از همه کودک باشد؛ چرا که کیفیت شیردهی شما را بالا می‌برد و از انواع آسیب‌ها به ستون فقرات شما به شکل جدی جلوگیری به عمل می‌آورد و چنانچه شما تجربه اول مادر شدن را دارید این بالش‌ها می‌تواند کمک کند که بدون هیچ گونه دغدغه به فرزند خود شیر داده و حتی در دوران بارداری به نحو احسن از مدل‌های متفاوت بالش شیردهی استفاده کنید. اما سعی کنید همیشه به جنس، قیمت، کیفیت و مهمتر از همه استاندارد بالش توجه کنید.

6144 رتبه بندی این مطلب:
4/1

نوشتن یک نظر

این فرم نام، ایمیل، آدرس IP و نظرات شما را جمع می کند تا بتوانیم نظرات شما را در وب سایت پیگیری کنیم. برای اطلاعات بیشتر، قوانین و مقررات و سوالات متداول ما را بررسی کنید، در آنجا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه و چگونگی ذخیره اطلاعات شما در اختیار شما قرار می دهیم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تهران، بلوار نلسون ماندلا، خیابان پدیدار، پلاک 30 واحد 11

info{at}vernatn.com